“Intaglio” 2018

“Intaglio” 2018


З 4 вересня по 3 жовтня у Центрі Сучасного Мистецтва “Білий Світ” проходила виставка робіт учасників Першої Міжнародної Трієнале Малих Форм Графіки “Intaglio”.

На виставці представлені роботи майстрів графіки з усього світу – від Японії до Аргентини, загалом з більш як 15 країн. Всі роботи є мініатюрами, виконаними в техніках глибокого друку. Естампи вражають своєю різноманітністю. Кожен автор пройшов особистий творчий шлях, винайшов власні прийоми та володіє секретами, що роблять його роботи унікальними.


На урочистому відкритті виставки відбулося вручення нагород переможцям Трієнале:
l премія – 1000 USD, медаль та диплом отримує Karol Felix (Словаччина) з роботами "Interior of desire" та "Gate"
ll премія – 750 USD, медаль та диплом отримує Лев Алімов (Білорусь) з роботами "Born in Mask" та "The Hot Autumn on the Hudson River"
lll премія – 500 USD, медаль та диплом отримує Валерій Дем'янишин (Україна) з роботами "Берег" та "Жорно"

Почесні медалі отримують: Konstantin Antioukhin, Україна; Oksana Budna, Польща; Vladimír Gažovič, Словаччина; Олег Денысенко (Oleg Denysenko), Україна; Ihor Podolchak, Україна; Roman Romanyshyn, Україна; Aniello Scotto, Італія; Shigeki Tomura, Японія; Юрий Яковенко (Juri Jakovenko), Білорусь; Владислав Єрко, Україна; Mykola Zhuravel, Україна; Konstantin Kalynovych, Україна; Павло Маков, Україна; Sabine Delahaut, Франція; Kristina Yarosh, Україна; оксана стратійчук, Україна; Bogdan Pikulytskyy, Україна; Roman Sustov, Білорусь; Deborah LuLu Chapman, Канада.

Серед нагород, які отримують переможці Трієнале, є срібні медалі, виконані у формі корби - колеса офортного станка.

Кожна медаль знаходиться у дерев’яній скриньці, розмальованій вручну з елементами левкасу. На скриньці зображено колесо, що є символом офорту, важливим елементом станка для друку. Якщо зазирнути в символіку ще глибше, можна дізнатись, що колесо є уособленням сонця, що котиться зі сходу до заходу, прогресу та вічного руху, а в деяких міфологіях – всього космосу та Творця. Тому саме колесо було обрано в якості емблеми Трієнале малих форм графіки “Intaglio”.

Медалі відлиті з чистого срібла в обмеженій кількості. Автором ідеї, дизайну, виконавцем самих медалей та їхньої скриньки є Олег Денисенко – голова оргкомітету Трієнале, художник та скульптор.

Також на відкритті було презентовано каталог Трієннале зі 100 роботами-учасниками конкурсу. Його можна придбати безпосередньо в галереї або на нашому сайті за посиланням.

Фотогалерея