Про нас / контакти

Простір


ЦСМ «Білий Світ» утворився на основі творчої майстерні Олександра Яновича, в якій об’єдналась спільнота творців та колекціонерів. У певний момент простору майстерні почало не вистачати для втілення усіх задуманих проєктів та комунікації з великою компанією однодумців. Тож на початку 2016 року було відкрито велике експозиційне приміщення Білого Світу на вул. Євгена Чикаленка, 21а (раніше вул. Пушкінська, 21а)

Подружжя Олександра та Тамари Яновичів з несамовитою жагою розвиває діяльність ЦСМ, збирає колекцію творів мистецтва та бере участь у розбудовуванні українського арт-середовища.
Сучасне мистецтво є глобально-всеосяжним явищем, що змінює вигляд світу, та водночас унікальним для кожної країни, місцини, майстерні. Засновники ЦСМ прагнуть, щоб поціновувачі мистецтва змогли і побачити шедеври майстрів міжнародного класу, і відчути неповторні тенденції українського мистецького сьогодення – яскраво, неначе у ясний день, залитий білим сонячним світлом.


 

Збірка

 

На даний момент колекція ЦСМ містить цікаву і різносторонню збірку творів, котра продовжує формуватись, відштовхуючись не від хронології, а від спільноти і комунікації, тим самим відображаючи культурне поле «Білого Світу». Наша колекція – це джерело нашого натхнення, активний учасник мистецького ринку, опора для досліджень і формування аналітичної думки. Це не чорна діра для творів мистецтва, а мобільна до проєктів та комерційних пропозицій платформа. Наша постійно оновлювана задача – дослідження і структурування збірки, розвиток конструкту бачення повної, актуальної, авторитетної колекції.

 

Програма

 

Експозиційна програма представляє персональні та групові проєкти художниць та художників, котрих ми поважаємо і любимо. Ми постійно знаходимось у пошуку більшого поля комунікації – і тому влаштовуємо регулярні масштабні всеукраїнські та міжнародні виставки та конкурси. Беручи повну відповідальність за виставку, що відбувається у наших стінах, колектив «Білого Світу» докладає максимум зусиль і ревно ставиться до простору і свого завдання. Ми допомагаємо нашим митцям проявити їхні художні цінності, розкрити теми, з якими вони працюють, знайти свого глядача та колекціонера.

 

Девіз

Добре там, де ми є!

Адреса
Київ, вул. Чикаленка, 21а
Телефон
+38 044 234 21 55
E-mail
whiteworldukraine@gmail.com
Час роботи
Ср-нд – 11:00-19:00
Пн-вт – вихідні
Вхід вільний