Контакти

Простір
ЦСМ «Білий Світ» утворився на основі творчої майстерні Олександра Яновича, в якій об’єдналась спільнота творців та колекціонерів. У певний момент простору майстерні почало не вистачати для втілення усіх задуманих проєктів та комунікації з великою компанією однодумців. Тож на початку 2016 року було відкрито велике експозиційне приміщення Білого Світу на вул. Євгена Чикаленка, 21а (раніше вул. Пушкінська, 21а)

 

План галереї

CV ЦСМ "Білий Світ"


 

Подружжя Олександра та Тамари Яновичів з несамовитою жагою розвиває діяльність ЦСМ, збирає колекцію творів мистецтва та бере участь у розбудовуванні українського арт-середовища.
Сучасне мистецтво є глобально-всеосяжним явищем, що змінює вигляд світу, та водночас унікальним для кожної країни, місцини, майстерні. Засновники ЦСМ прагнуть, щоб поціновувачі мистецтва змогли і побачити шедеври майстрів міжнародного класу, і відчути неповторні тенденції українського мистецького сьогодення – яскраво, неначе у ясний день, залитий білим сонячним світлом.

Збірка
На даний момент колекція ЦСМ містить цікаву і різносторонню збірку творів, котра продовжує формуватись, відштовхуючись не від хронології, а від спільноти і комунікації, тим самим відображаючи культурне поле «Білого Світу». Наша колекція – це джерело нашого натхнення, активний учасник мистецького ринку, опора для досліджень і формування аналітичної думки. Це не чорна діра для творів мистецтва, а мобільна до проєктів та комерційних пропозицій платформа. Наша постійно оновлювана задача – дослідження і структурування збірки, розвиток конструкту бачення повної, актуальної, авторитетної колекції.

Програма
Експозиційна програма представляє персональні та групові проєкти художниць та художників, котрих ми поважаємо і любимо. Ми постійно знаходимось у пошуку більшого поля комунікації – і тому влаштовуємо регулярні масштабні всеукраїнські та міжнародні виставки та конкурси. Беручи повну відповідальність за виставку, що відбувається у наших стінах, колектив «Білого Світу» докладає максимум зусиль і ревно ставиться до простору і свого завдання. Ми допомагаємо нашим митцям проявити їхні художні цінності, розкрити теми, з якими вони працюють, знайти свого глядача та колекціонера.

 

Девіз
Добре там, де ми є!

Адреса
Київ, вул. Чикаленка, 21а
Телефон
+38 044 234 21 55
E-mail
whiteworldukraine@gmail.com
Час роботи
Ср-нд – 11:00-19:00
Пн-вт – вихідні
Вхід вільний