Каталоги "Intaglio 2018" та "Левкас 2019"

18.10.2019
Каталоги "Intaglio 2018" та "Левкас 2019"

Як зберегти найцінніші спогади?

Протягом останнього року «Білий Світ» започаткував два масштабні мистецькі проекти, що не мають аналогів в Україні. Звичайно, мова про міжнародну Трієнале Графіки «Intaglio», віртуозні здобутки якої можна було побачити в галереї минулої осені, та всеукраїнську Бієнале Левкасу, роботи учасників котрої експонувалися цього березня.

Це тільки початок, адже проект «Intaglio» буде повертатись кожні три роки, а Левкас – кожен другий рік. Та перші кроки, перші виставки з обох серій назавжди залишаться особливими. Згадати їх в усіх деталях можна, якщо погортати сторінки каталогів «Intaglio 2018» та «Левкас 2019», випущених до нагородження переможців. Такі каталоги є у кожного учасника проектів, як в Україні, так і далеко за її межами.

В їхній випуск ми вклали всю свою увагу і дбайливість до деталей. Вибирали матеріал для обкладинки, наче для весільної сукні. Десятки разів передивлялися проби кольору.

Каталоги були надруковані у Типография Huss – з нею «Білий Світ» співпрацює від самого свого заснування. Засновники https://huss.com.ua небайдужі до мистецтва і мають бездоганний смак щодо нестандартних художніх видань, тому опікувалися якістю каталогів не менше за команду «Білого Світу». Типографія використовує надзвичайно якісні матеріали, і тепер тримати в руках каталоги, гортати сторінки, роздивлятись найтонші штрихи друкованих мініатюр або складні кольори левкасних творів – це чиста насолода!

Каталоги «Intaglio 2018» (обмежений тираж, більше не друкуватиметься) та «Левкас 2019» можна придбати у галереї «Білий Світ» на Пушкінській, 21а та на нашому сайті лише за 250 грн.