Літографія. Київ. 1988-2020

29.09.2020 - 17.10.2020
Літографія. Київ. 1988-2020

Виставка «Літографія. Київ. 1988-2020» підсумовує дослідження графічної техніки літографії у Києві. Учасники виставки — провідні київські митці, що працюють у цій техніці. Виставка унаочнює як спадкоємність у передачі технічних навиків та ідей, так і індивідуальні творчі пошуки. Крім того, твори київських художників, виконані у техніці літографії, відображають процеси, що загалом характерні для української графіки та українського мистецтва періоду незалежності. Іншими словами, відбитки з каменю говорять не лише про себе, але і про свій час.

Результатом мистецького дослідження стало видання каталогу київської літографії. До книги увійшли історії та найкращі роботи 17-ти митців, що пов’язали свою художню практику з цією складною технікою. Також там можна знайти екскурс в історію літографії та докладну інструкцію з підготовки літографських каменів, нанесення зображень та друку від Оксани Стратійчук.

Учасники виставки:
Володимир Радько, Володимир Іванов-Ахметов, Володимир Любий, Юрій Пшеничний, Саша Прахова, Андрій Левицький, Оксана Стратійчук, Катерина Свіргуненко, Андрій Кислов, Михайло Завальний, Ольга Сабко, Тарас Коблюк, Ніна Савенко, Аліса Гоц, Дмитро Гриценко, Сергій Гулєвич, Дмитро Красний

 

Детальніше про проєкт на сторінці нашого сайту.

 

3D-тур виставкою

Відео з відкриття виставки

Фоторепортаж із відкриття виставки

Переглянути додаткові матеріали за виставкою можна за тегом в instagram #lithografy_ww

Фотогалерея