#Studiovisit повернувся!
![#Studiovisit повернувся!](https://whiteworld.net/image/cache/catalog/news/2022/272748466_3141358239454957_8343952164847698005_n-1643717438-1170x700.jpg)
Напередодні відкриття виставки Анатолія Варварова у галереї «Білий Світ» куратор Єгор Анцигін та фотографка Julia Tregub відвідали його майстерню. Анатолій Варваров – напрочуд енергійний та працьовитий автор. На знімках ви зможете побачити деякі його роботи та приміщення, в якому митець працює.
Анатолій вже багато років (напевне, ще з 90х) веде живописну практику, пов’язану з образом паперових літаків та корабликів, котрі стають окремими акторами, героями його творів. І з одного боку вони задають дитячий ігровий дискурс, грайливе звучання в його картинах, а з іншого – надають творам певної глибини. Адже тут ми можемо одночасно відчути різні кути сприйняття – дитячий та дорослий; ігровий та серйозний; чи то певну романтичну захопленість реальністю, простором та буденним життям, котре автор з таким задоволенням і хвилюванням зображає на своїх полотнах.
Повний репортаж за посиланням.
Запрошуємо усіх 10 лютого на відкриття виставки А. Варварова в галереї «Білий Світ»!