ПоТворчі замальовки!

01.06.2023
ПоТворчі замальовки!

▪️ У галереї White World в рамках ПоТВОРЧОГО З'ЇЗДу відбулося малювання з натури.
 
▪️ Модель-натурщиця мала образ лісової істоти. Чому саме так? Бо дати ПоТВОРЧОГО співпадають із Русальним тижнем! Тож, містичні істоти не оминуть і нашого З’ЇЗДу.

▪️ Русальний тиждень (інші назви: Мавчин / Клечальний тиждень), за одними джерелами є тижнем після Трійці, а за іншими — до. Відповідно до народних вірувань у цей період прокидаються небіжчики.

▪️ Вважається, що цими днями по землі ходять русалки та мавки. а ті хто,  навмисно зайшли до лісу, можуть зустріти й інших лісових істот, які святкують перехід від весни до літа. Люди, в свою чергу, протягом тижня згадують усіх своїх померлих, а також проводять плодородні обряди. У цей тиждень шануються традиції прикрашання себе та осель квітами, а також відбувається збір зілля для майбутніх відварів.

▪️ В цілому давні слов’яни вшановували дерева, поклонялися їм, проводили жертвопринесення та інші обряди під їхніми вітами. найбільше шанувався дуб — саме під ним виконувалися найважливіші магічні дійства.

▪️ Образ для замальовок вигаданий кураторкою ПоТВОРЧОГО З’ЇЗДу пані Евою, а маску змайстрував пан Євген Хоменко (учасник арт-маркету, 3 червня)

 

Возможно, это изображение 5 человек

 

Возможно, это изображение 6 человек и люди учатся

 

В цей раз ми зібрали 1160 грн для Збройних Сил України!
Знайти звіти про переказ коштів на ЗСУ можна на нашому телеграм каналі 
Повний фотозвіт з події