Відкрито опенколл Третьої Всеукраїнської Бієнале Левкасу

05.04.2023
Відкрито опенколл Третьої Всеукраїнської Бієнале Левкасу

Відкрито опенколл Третьої Всеукраїнської Бієнале Левкасу

ЦСМ "Білий Світ" оголошує прийом робіт на Третю Всеукраїнську Бієнале Левкасу. До участі запрошуються всі митці, що пов’язали свій творчий шлях з технікою левкасу.

Дедлайн – 1 червня 15 червня 2023.

 

Призи

За результатами конкурсу журі визначить двох переможців, які отримають нагороди: 1 місце – 1000 USD; 2 місце – 500 USD. Також передбачені спеціальні призи.

 

Вимоги до творів, що подаються на Бієнале:

1) Кожен автор може подати одну роботу.

2) Розмір: до 120 см по більшій стороні.

3) Матеріали і техніки: дерево, паволока, левкасний ґрунт; фарби: темпера, акрил, олія. Можливе довільне поєднання фарб і барвників, а також використання рельєфів, гравіювання, аплікацій, колажів тощо.

4) Твір, представлений на конкурс, повинен атрибутуватися саме як левкасний і відповідати необхідним характеристикам. Основа твору – дерев'яна дошка з паволокою.

5) Сакральна тема може бути представлена виключно творами у сучасному або експериментальному баченні. Класичні іконописні твори не приймаються.

 

Етапи відбору робіт

Бієнале проводитиметься в два етапи: на відбірковому здійснюється заочний відбір робіт по фото та анкетах. На основному етапі відібрані журі роботи надсилаються учасниками до ЦСМ, після чого будуть визначені переможці конкурсу. Кожен учасник основного етапу отримає почесний диплом. Виставка робіт учасників Бієнале запланована на осінь 2023 року.

 

Подання заявки

Щоб подати заявку, заповніть гугл-форму: https://forms.gle/5FW1TTT6F3wQWd3J8

Участь безкоштовна.

 

Додаткова інформація

ЦСМ «Білий Світ» звернеться до учасників основного туру з проханням створити мініатюрну левкасну роботу за мотивом основної роботи або на вільну тему. Дошки для мініатюр авторам нададуть організатори конкурсу. Ці роботи залишаться у колекції ЦСМ «Білий Світ» для майбутньої виставки мініатюр.