Любі наші, вітаємо всіх з Новим Роком!

31.12.2019
Любі наші, вітаємо всіх з Новим Роком!

Дякуємо вам, що приходили на наші виставки, підтримували нові ідеї, слідкували за новинами, долучалися до подій…

???? 2019 рік запам’ятався нам 22 прекрасними виставками. Ми провели цей рік у компанії з Олександр Ляпін, Никита Цой, Елена Придувалова, Оксаною Цюпою, арт-об'єднанням Хлєбзавод, Олександром Найденом, Каролем Феліксом, оксана стратійчук, Матвей Вайсберг, Пинхас Павел Фишель, Романом Романишиним, Український Екслібрис-клуб, Ахра Аджинджал, Єгором Анцигіним, вадим петров, Миколою Волгою, Borys Buryak, Borys Firtsak, Andrey Tsoy, Олександр Янович, Олексієм Андом і Анною Атоян. Ми цінуємо цей рік за кожен виставковий день, наповнений вашим мистецтвом, за командну роботу при створенні експозицій і за святкові вечори вернісажів!

???? 2019 також був роком групових проектів – Перша Всеукраїнська Бієнале Левкасу і виставки левкасних мініатюр, виставки чеського і українького екслібрису "Tandem", роком українського вояжу Парадного портрету, виставки "Intaglio" у Львові тощо.

???? 2020 рік у "Білому Світі" почнеться з виставки Boston Dynamics / Влад і Олександра Кришовські, і наша найближча зустріч – 4 січня о 17:00.

???? Ми маємо багато планів на наступний рік. Щоб додати краплю таємності, скажемо поки, що ми влаштуємо 1) дещо абсолютно нове й трішки бешкетливе і 2) дещо вже добре вам відоме і популярне.

???? Гарних свят!

Щиро ваш, Білий Світ