Анонс групової виставки "Білоруський Майдан"

18.11.2021
Анонс групової виставки "Білоруський Майдан"

25 листопада у ЦСМ "Білий Світ" відкривається групова виставка українських художників, присвячена політичним подіям в Білорусі.

Минулого року "Білий Світ" висловив підтримку білоруським протестувальникам, провівши виставку всесвітньо відомого білоруського митця Володимира Цеслера "Верым! Можам! Переможам!". Тоді перемога тих, хто протистоїть диктаторському режиму, здавалася вже близькою. Нажаль, минуло більше року, а процес визволення Білорусі все ще не дістався бажаного фіналу; він продовжує сколихувати серця як митців, так і решти небайдужих до справедливості людей з усього світу.

Особливо глибоко відчувають це поєднання болю та надії українці, адже наша країна лише за останні роки пережила два майдани, а визвольний рух і боротьба за національну свідомість мають місце в нашій історії протягом декількох століть. Тож наразі українські митці та мисткині об’єднали результати своїх роздумів, переживань і досвідів в одному виставковому просторі під спільною назвою "Білоруський Майдан".

 

Учасники виставки: Андрій Зелинський, Микола Маценко, Олег Тістол, Надія Тістол, Олександр Янович, Матвій Вайсберг, Ростислав Лужецький, Олена Клочко, Владислав Шерешевський, Сергій Захаров, Дмитро Коломойцев, Андрій Котлярчук, Василь Татарський.

Увага: з огляду на карантинні обмеження ЦСМ "Білий Світ" просить усіх відвідувачів виставки мати з собою COVID-сертифікати або негативні ПЛР-тести.

Подія в fb
Відкриття виставки відбудеться 25 листопада з 11:00 до 19:00
Експозиція триватиме до 10 грудня
Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а
Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний