Анонс виставки Володимира Цеслера «Верым! Можам! Переможам!»

14.09.2020
Анонс виставки Володимира Цеслера «Верым! Можам! Переможам!»

24-26 вересня в Білому Світі пройде виставка протестного плаката Володимира Цеслера – білоруського митця, опозиціонера та члена Координаційної ради по забезпеченню трансферу влади у Білорусі.

Плин подій у країні, за якою стежить наразі весь світ, неймовірно швидкий і непередбачуваний. Ця тенденція не оминула і події життя Володимира Цеслера. Наприкінці серпня він опублікував в соцмережах роботи, що містили критику влади, і його змусили екстрено виїхати з Білорусі. І на наступній виставці в Білому Світі будуть експонуватися саме ці гостросоціальні, злободенні плакати В. Цеслера – відомого білоруського художника і дизайнера, що має і успішну багаторічну мистецьку практику, і любов співвітчизників, і міжнародне визнання.

На виставці можна буде придбати плакати та іншу продукцію з принтами В. Цеслера. Частина коштів від продажу робіт буде передана у благодійний фонд "Імена", що вирішує суспільні проблеми в Білорусі.

Звернення Володимира Цеслера транслюватиметься на нашій сторінці в фейсбук.

Пам'ятайте про карантинні вимоги та заходьте у приміщення лише в захисних масках! Одночасно у галереї може перебувати до 25 осіб.

Подія у facebook
Відкриття виставки відбудеться 24 вересня з 11:00 до 19:00
Експозиція триватиме до 26 вересня
Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а
Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; вс-пн – вихідні. Вхід вільний