Анонс виставки "Дуже кольорові картинки" Олександра Ляпіна

01.01.2019
Анонс виставки "Дуже кольорові картинки" Олександра Ляпіна

З 5 по 23 січня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка психоделічного живопису Олександра Ляпіна «Дуже кольорові картини». Відомий український фотограф, куратор та арт-критик, Олександр Ляпін представить фрагменти вигаданого ним світу, виконані у жанрі наївного мистецтва.

Заслуговує на особливу увагу історія створення цієї серії робіт. Олександр Ляпін, будучи визнаним майстром художньої фотографії і проявляючи інтерес до образотворчого мистецтва у дитинстві, до 2010 року не брався за пензель. Він мав на це вагому причину.

Автор розповідає: «На початку шістдесятих років я жив в одному великому промисловому містечку Донбасу (...) Головними подіями міста були: вбивства, масові бійки, погроми циганських поселень, повені, викриття радіохуліганів і демонстрація в кінотеатрі французьких комедій. Щоб дійти до школи, а після занять повернутися додому, мені треба було пройти два ворожих райони. Битися до крові доводилося щодня. Жити було весело і страшно…»

Продовження історії у жанрі трагікомедії про подію, що змінила життя художника, можна буде почути на відкритті виставки «Дуже кольорові картини».

Подія в facebook
Відкриття виставки відбудеться 5 січня о 17:00
Експозиція триватиме до 23 грудня
Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний