Анонс виставки Олександра Яновича "Місце під сонцем"

31.10.2021
Анонс виставки Олександра Яновича "Місце під сонцем"

З 5 по 20 листопада в ЦСМ "Білий Світ" проходитиме виставка Олександра Яновича "Місце під сонцем". У день відкриття художнику виповнюється 55 років, і з цього приводу він презентує свій новий проєкт-колаборацію, свіжонадрукований каталог і вибрані твори, створені в період з 2016 року до сьогодні. 16 живописних полотен були написані з різною метою та неоднаковими настроями, проте, зібрані в одному місці, вони утворюють цілісну лінію розвитку художньої практики митця.

П’ять років тому Олександр Янович відкрив свою першу персональну виставку живопису "Zero", і відтоді щодня працював над розширенням свого горизонту, звертаючись до різноманітних медіумів та пробуючи себе у сольних проєктах, співпраці з іншими митцями та кураторстві. Цього разу для презентації у ЦСМ "Білий Світ" художник обрав два контрастні напрямки – класичний та несподіваний. Публіка побачить вибраний живопис Олександра Яновича 2016-2021 років, а також скульптури, створені у співавторстві з друзями та колегами по цеху.

Також 5 листопада відбудеться презентація нового каталогу Олександра Яновича, в якому охоплені всі найбільші розробки та задуми митця та всі використані ним медіуми.

Увага: з огляду на карантинні обмеження ЦСМ "Білий Світ" просить усіх відвідувачів виставки мати з собою COVID-сертифікати або негативні ПЛР-тести.

Подія в fb
Відкриття виставки відбудеться 5 листопада з 11:00 до 19:00
Експозиція триватиме до 20 листопада
Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а
Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний