Анонс проєкту |Стінка на стінку|

02.11.2020
Анонс проєкту |Стінка на стінку|

Проєкт «Стінка на стінку» – це і змагання, і співпраця, і полеміка. Словом, все як у житті. Не вперше ми збираємо групові проєкти та виставки, але такого дійства ще не було.

Ми запросили 7 художників і художниць одночасно виставитися у «Білому Світі». Кожен створить міні-експозицію з 7 своїх картин та розташує її на одній з 7 стін галереї. Особливість цього проєкту в тому, що ми викручуємо на максимум важіль «Обмін ідеями», і ставимось до цих слів буквально: на закритті виставки митці обміняються картинами, і жодна робота не лишиться у свого автора. Обмін буде проходити за жеребкуванням.

Учасники першої художньої ітерації – Ахра Аджинджал, Анна Атоян, Владислав Шерешевський, Влад Кришовський, Олена Придувалова, Петро Сметана і Нікіта Цой.

Куратор і автор ідеї – Олександр Янович.

Проєкт обіцяємо плекати і продовжувати. Відправляти на експонування до інших міст, шукати ще більше видатних імен і широких стін. Мов обдарована дитина, він має велике майбутнє, а ми допоможемо йому гармонійно зростати і стати помітним явищем у історії українського сучасного мистецтва.

Подія в facebook
Відкриття виставки відбудеться 5 листопада з 11:00 до 19:00
Експозиція триватиме до 21 листопада
Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а
Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний