Анонс виставки Анатолія Варварова "Універсальність свободи"

03.02.2022
Анонс виставки Анатолія Варварова "Універсальність свободи"

10 лютого ЦСМ «Білий Світ» відкриває персональну виставку живописця Анатолія Варварова. Він розробляє питання свободи, долання обмежень, моменти гри та ніжності в часи випробувань і потрясінь.

Анатолій Варваров вже багато років розкриває грані навколишнього світу через ясний і щирий, реалістичний, серйозний і водночас грайливий живопис. Головні герої його полотен – паперові літаки та човники, навколо яких вирує буремне життя. Кожен герой має свою вдачу, яку легко прочитати, адже всі вони зроблені з аркушів шкільних зошитів. Рясно розписані диктантами чи рівняннями або порожні, як tabula rasa, – і навіть стосунки з автором у них різні, наприклад, човники позують спокійніше, ніж літачки.

Кожен мешканець світу неодмінно зіткнеться з заборонами, з обмеженнями свободи. Все життя за нами завжди тягнуться ці заборони на пересування, на дії, на рухи – але весь час ми вчимось їх долати або з ними уживатися. Персональний проєкт Анатолія Варварова, як і вся його художня практика – про те, як існувати вільній людині у світі, повному перешкод.

Увага: з огляду на карантинні обмеження ЦСМ "Білий Світ" просить усіх відвідувачів виставки мати з собою COVID-сертифікати або негативні ПЛР-тести.

Подія на Фейсбук
Відкриття виставки відбудеться 10 лютого з 11:00 до 19:00
Експозиція триватиме до 26 лютого
Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а
Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний