Володимир Харченко / "Метаграфія 26"

20.03.2024 - 31.03.2024
Володимир Харченко / "Метаграфія 26"

Виставка Володимира Харченка «Метаграфія 26»

З 20 по 31 березня у ЦСМ «Білий Світ» експонуватиметься виставка Володимира Харченка «Метаграфія 26». Художник представить роботи, створені в напрямі діджитал-арту, покликані стати аргументом у актуальному протистоянні мистецтва і технологій.

Відкриття виставки відбудеться 20 березня о 18:00

Виставка триватиме до 31 березня

Метаграфією Володимир Харченко назвав свою авторську техніку, яка полягає у спеціальній обробці на комп'ютері фотографічних зображень і включає риси як фотографії, так і графіки, або ж є проміжною між ними. Цифрові метаграфії Володимира Харченка вихоплюють з урбаністичного середовища суттєві моменти так, ніби відбувається миттєвий контакт індивідуального й суспільного. Плин вуличного життя, де всі поспішають у безлічі справ і без справ, підкоряючись ритму, все-ж таки дає змогу прояву, хоч і миттєвому, одвічній поезії, яка, видозмінившись, живе в думках і творах художника нового тисячоліття.

Діючи у час, коли цифрові технології захоплюють все більше ділянок нашого життя, цей митець теж кладе свій внесок на чашу терезів протистояння людського і штучного, виступаючи на стороні живої і людяної творчості. «Мистецтво полягає в тому, що технологія завжди вторинна. Вона може тільки доповнювати і підкреслювати... Технологія не може вести, вказувати художнику шлях... Теплим буває мистецтво Людини, де комп'ютер лише пензель, але не господар. Коли він не веде за собою, а сам слідує руху душі художника.» (с) Володимир Харченко.

"В. Харченко ставить засобами фотографії завдання, відоме філософії як езотерична невизначеність сущого – тобто розмитість сенсів життя в рамках кінцевої теорії знаків. Тут зображення - це і відволікання, вилучення та та пристрасть. Художник вловлює той єдиний момент, коли закінчуються слова, і зображення тільки-тільки починається." (с) Журнал "SUB ROSA", №3-4, 2011-2012

Володимир Харченко – медіа-художник, що працює з сучасними технологіями створення робіт у техніках метаграфії, Net Art, Digital Art, медіа-арту. Народився в 1959 році в Одесі, живе в Києві. Є членом Національної спілки художників України. Брав участь в понад 60 виставок виставках у 17 країнах, в тому числі: Україна, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Литва, Нідерланди, Польща, Словаччина, США та ін.

Подія на Фейсбук
Фотозвіт з відкриття
Відеорепортаж з відкриття
МІТЄЦ про подію
Антиквар про подію

Підтримати нас можна на https://www.buymeacoffee.com/white_world_gallery

 

Фотогалерея