Владислав Шерешевський / Воєнний стан

24.06.2022 - 23.07.2022
Владислав Шерешевський / Воєнний стан

Центральною темою виставки є хроніки війни. Полотна датовані днями, коли сталися зображені на них події. Проте відношення моментів створення Шерешевським робіт та відповідних подій у реальності може бути різним. Так, наприклад, затоплення крейсеру «москва» було зображено на полотні та опубліковано в соцмережах за кілька днів до того, як, власне, крейсер потопили. Попередній приїзд британського прем’єр-міністра Бориса Джонсона, абсолютно таємний, також був передбачений Шерешевським, про що свідчить завчасно опублікований портрет пана Бориса.

Серед робіт, що увійдуть до експозиції, є багато портретів як провідних діячів і героїв війни, так і невідомих громадян, дітей та старців. На їхніх обличчях війна залишає хроніки іншого роду, які важко стерти з пам’яті сучасникам, і які Владислав Шерешевський вирішив закарбувати на полотнах для нащадків.

Публіка побачить також натюрморти і пейзажі, створені митцем з надією та очікуваннями на гарні новини. Насолодіться майстерністю пензля та кольорами, придивіться до перспективи зображення, поєднайте своє враження від побаченого з назвою картини, – і терапевтичний ефект не забариться.

Владислав Шерешевський неодноразово виставляв свої роботи на благодійні аукціони, де вони заробили для ЗСУ вже десятки тисяч доларів. Випереджуючи питання про пророчі роботи і їхній вплив на реальність, ми скажемо – так, портрет путіна у труні Шерешевський також написав. Тож тепер очікуємо на закономірну реакцію Всесвіту, продовжуємо підтримувати ЗСУ та запрошуємо всіх на виставку «Воєнний стан».

(автор фото з відкриття виставки – Сергій Мазураш)

Відео з відкриття виставки

Фоторепортаж із відкриття виставки

3D-тур виставкою

Фотогалерея