Владислав Шерешевський / "Sixty"

15.02.2024 - 28.02.2024
Владислав Шерешевський / "Sixty"

Владислав Шерешевський / “Sixty”

З 15 до 28 лютого в ЦСМ «Білий Світ» пройде виставка живопису Владислава Шерешевського «Sixty», присвячена шістдесятиріччю митця. У експозиції можна буде побачити твори різних періодів його творчості з 1995 року по сьогоднішній день.

Красива кругла дата – 60 років – це чудовий привід для художника влаштувати велику оглядову виставку своїх найкращих творів і ще раз неспішно пройтись сходинками свого мистецького становлення. Втім, у випадку Владислава Шерешевського вибір найкращих картин – завдання непросте, адже невдалих робіт в його доробку просто немає. Ну а згадані сходинки вже давно привели його на олімп українського і міжнародного визнання, вище якого – тільки зоряне небо вічної слави.

На виставці “Sixty” публіка побачить живописні роботи, що створювались за тривалий проміжок часу (1995-2024 рр) і побували на найвизначніших українських арт-локаціях, відзначивши своєрідні віхи творчості Владислава Шерешевського. Деякі полотна потраплять в галерею з особистих архівів самого митця. Деякі – з колекції ЦСМ «Білий Світ». Інші належать колекціонерам, але не припиняють активного виставкового життя. Серед добірки буде кілька автопортретів митця – творів, які представляють особливий інтерес, адже дозволяють побачити і еволюцію індивідуального стилю, і зміну образу/самосприйняття їхнього автора.

І, авжеж, на виставці “Sixty” буде чимало нових полотен Шерешевського, які він створює прямо у цю мить. Позаяк митець Владислав Шерешевський працює у своїй майстерні щодня, і його картини завжди передають гостре відчуття пульсуючого українського сьогодення.

Окрім живописних робіт на виставці можна буде побачити та придбати усі персональні каталоги Владислава Шерешевського, а також мерч з його картинами, який видає ЦСМ «Білий Світ» – листівки, футболки та інше.

Подія на Фейсбук
Фотозвіт з відкриття
Відеорепортаж з відкриття
Вечірній Київ про подію
Владислав Шерешевський про свої роботи
 

Фотогалерея