Влад Кришовський / Romantic Collection

09.02.2021 - 25.02.2021
Влад Кришовський / Romantic Collection

У найновішому періоді своєї практики Влад Кришовський знаходить незвичну і своєчасну елементарність, нову простоту. Простота – це новий чорний. Усі його образи сидять глибоко у будь-чиїй свідомості, вони буквально є камінцями з фундаменту нашої ідентичності, чи атомами єства людини, що живе на зламі тисячоліть. Побачите – і самі переконаєтеся. Тварини, машини, люди і природні явища могли б зійти зі сторінок абетки чи підручника природознавства за другий клас. Але всі вони безжально зіпсовані, чи то навпаки, любовно вдосконалені досвідом дорослого індивіда та митця Влада Кришовського.

Він трішки сміється зі старих, архетипічних символів романтичного кохання, популярних атрибутів благополуччя, праці та дозвілля, тем супергероїки і небезпеки. Але водночас він ніжно любить їх, адже зробив з ними найкраще з можливого: добряче потрусив власний дитячий культурний бекграунд і отримані парадоксальні поєднання веселих картинок написав на полотнах у своєму індивідуальному, напрочуд упізнаваному стилі.

Також в рамках відкриття виставки відбулася презентація неймовірного каталогу Влада, який наразі можна придбати в галереї або за посиланням на сайті.

Фотогалерея