Вадим Петров / Примхи Свободи

15.08.2019 - 03.09.2019
Вадим Петров / Примхи Свободи

З 15 серпня по 3 вересня в ЦСМ «Білий Світ» проходила виставка художника Вадима Петрова «Примхи свободи». На виставці були представлені живописні роботи, написані за двадцятирічний період з кінця 90-х років до сьогодення.

Вадим Петров порушує екзистенційні питання свободи, самотності і самореалізації. На перший погляд належні до високої філософії, насправді вони стосуються кожної живої людини. І стосуються не час від часу, а постійно, кожен день протягом усього життя, хочемо ми цього чи ні. Наші стосунки зі свободою розвиваються разом із свідомістю, наші погляди еволюціонують вслід за знаннями.
Фігуративний і водночас абстрактний, дещо сюрреалістичний живопис Вадима Петрова налаштовує глядача на спокійне та замислене споглядання. Він пропонує поміркувати над глибокими питаннями, до яких не звикли сучасні люди, поглинені щоденними перегонами та побутовою метушнею. Чи може бути справді вільною одинока, самотня людина? Ким взагалі є людина – суб’єктом свободи чи об’єктом маніпуляцій і соціальних експериментів? Кожен здатен знайти свою відповідь, але перед цим доведеться добре пошукати – у творчості; у знаннях про суспільство і Всесвіт; в історії і поезії; зрештою, навіть у випадкових знахідках та подіях, що відбуваються навколо.

Подія на Фейсбук

Відео з відкриття виставки

Фоторепортаж із відкриття виставки

3D-тур виставкою

Фотогалерея