Леонід Бернат, Ігор Романовський / «Stereoformat»

27.06.2024 - 14.07.2024
Леонід Бернат, Ігор Романовський / «Stereoformat»

Леонід Бернат, Ігор Романовський / «Stereoformat»

З 27 червня по 14 липня у ЦСМ «Білий Світ» експонуватиметься виставка живопису й графіки Леоніда Берната та скульптури Ігоря Романовського «Stereoformat». Художники поєднають мистецькі твори різних видів і вимірів та проявлять мелодію тонких зв’язків між ними, утворених прямо в галерейній залі.

Відкриття виставки відбудеться 27 червня о 18:00

Виставка триватиме до 14 липня

Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а

Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

Дуальність оточує нас усюди. Поєднання двох елементів знаходять себе в різних ситуативних сценаріях: взаємодія та антагонізм, прийняття та відторгнення. У дійсності, характеризуючи ці ознаки, ми говоримо про одне і те ж явище. Дух та матерія не можуть існувати окремішньо, так само як музика і візуальні мистецтва від початку поєднані своїм архаїчним витоком. Ці тонкі зв’язки простежуються у багатьох інших царинах, але достатньо відчутливо ми можемо побачити їх у класичному поєднанні живопису та скульптури. Усі візуальні мистецтва до тієї чи іншої міри є продовженнями одне одного, від того їх паралельне демонстрування створює ледь чутну мелодію унісону. Сучасність не порушує цих законів, її технічне вторгнення подеколи є запрошеним та очікуваним.

Відтак поєднання живопису й графіки Леоніда Берната та скульптури Ігоря Романовського не є вже тільки дуальністю; музичність їхнього тандему створює стереоформат – звучання двох незалежних музичних каналів. Різниця підходів доповнює їх, а неподібність візуальних форм створює повноцінну мелодію сучасної дуальності.

Леонід Бернат (1962) – київський митець, старший викладач кафедри графічного дизайну Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. Працює в галузі живопису, графіки, плакатного, фото, монументально-декоративного, іконописного та скульптурного мистецтва, мистецтва книжкової ілюстрації (графіки). Активно працює в галузі дизайну, графічного дизайну та ілюстрування книг.

Ігор Романовський (1966) – київський скульптор, що творить у власному стилі, який він назвав ROMART. Ця авторська техніка передбачає використання та модифікацію вінілових платівок. Також працює з каменем і бронзою. Професійно займається скульптурою і дизайном з 1991 року. Учасник близько 50 художніх виставок і проєктів в Україні та за кордоном.

Подія на Фейсбук: https://www.facebook.com/events/340370289116309

 

Фотогалерея