Слава Бирук / Війна та Ми

20.07.2023 - 06.08.2023
Слава Бирук / Війна та Ми

Виставка Слави Бирука "Війна та Ми"

З 20 липня по 6 серпня в ЦСМ "Білий Світ" експонуватиметься виставка українського художника і дизайнера Слави Бирука "Війна та Ми".

Експозиція Слави Бирука розповість про життя після початку війни, дії та емоції його самого, родини та співмешканців його будинку. "Прокинувся, як і багато хто з нас 24 лютого 2022 року, приблизно о 5 годині ранку від ракетних ударів по Києву. Дружина Олена подивилася на мене з питаннями в очах... Я просто сказав – «Це Війна, Олено...» Кожен із нас сприйняв це по-своєму – хто зі страхом, хто з ненавистю. У одному ми були всі єдині – росія напала на мою країну і ми битимемося з ворогом, кожен на своєму місці за нашу Україну, наші Сім'ї та Свободу" – розповідає художник.

Адаптація до нових трагічних абставин не залишила місця для мистецької практики Слави Бирука, як і у багатьох інших українських художників. Творчий імпульс повернувся, як це часто буває, раптово. Митець згадує, що "якось уночі на чергуванні тероборони намалював перший плакат про початок війни. Потім ще. Після кожної трагічної події рука вже сама малювала на компі нову роботу про звірства рашистів. Уся хронологія для Гааги. Так і з'явилася ця серія «Війна»". Вже потім для підтримки духу своїх друзів Слава став створювати ще дві серії "Портрети" та "АртДеко", які теж можна буде побачити на виставці у "Білому Світі".

Слава Бирук /Slava Byruk/ – художник-концептуаліст, дизайнер, автор багатьох товарних знаків, що брав участь у просуванні на українському ринку таких брендів як "BILLA", АВТ Баварія "BMW", "Land Rover", "Unilever" та багато інших. Веде активну виставкову діяльність в Україні та закордоном. В основному працює акриловомо фарбами. Живе та працює в Києві.

Подія на Фейсбук

Фотозвіт з відкриття

Виставка триватиме до 6 серпня

Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а

Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

 

Фотогалерея