Сергій Скрипіцин, Владислав Рябоштан, Анна Ольшевська / Trainspotting

16.07.2020 - 04.08.2020
Сергій Скрипіцин, Владислав Рябоштан, Анна Ольшевська / Trainspotting

Сергій Скрипіцин, Владислав Рябоштан та Анна Ольшевська – митці-дослідники і мандрівники, що зібрали і переосмислили безліч історій, образів та фактів, дісталися важкодоступних локацій і зазнали багатьох пригод. Все це було зроблено, щоб сформувати своє унікальне бачення естетики та пластики залізниччя, його ритму і колориту, атмосфери і темпоральності, блиску та іржі.

Нескінченні залізничні колії, станції, роз'їзди, вхідні та маршрутні світлофори, мазут на вагонах та фактури залишків нафти. Швидкоплинна мить та спроба вихопити із загального одиничне, фрагментарне, доки повз пролітають вантажні та пасажирські поїзди... Залізниця видається метафорою руху з минулого – через сьогодення – в майбутнє. Але водночас пройдешнє і прийдешнє сходиться в сьогоденні. Занедбані залізничні вузли, іржаві вагони, колись доречні, нині несвоєчасні пам'ятники простору-часу.

Trainspotting як фіксація миттєвості у творенні нових естетичних змістів. Trainspotting як споглядання стрімкої динаміки плину життя вперед. Trainspotting як розмірковування про життя та забуття. Три різних погляди, об’єднані живописом, що виступає своєрідним акумулятором часу в неупередженому його фіксуванні.

В рамках виставки пройшла зустріч з художниками Artist Talk.

Фотогалерея