Онлайн-виставка "Об’єм. Робота з колекцією"

05.05.2020 - 31.05.2020
Онлайн-виставка "Об’єм. Робота з колекцією"

Кожен арт-простір має свій арт-об’єм. Природа настільки очистилася, що до об’єму Білого Світу повернулись очікувані і дорогі гості – тривимірні об’єкти мистецтва. Скульптури є не зникаючими, але рідкими видами у біоценозі колекції Білого Світу. Якби Єгор Анцигін створив свій "Тимчасовий список" тут, то скульптури він точно би в нього вписав.

Самі скульптори – також істоти малочисельні й загадкові. Вони втаємничено і навіть інтимно взаємодіють з простором, докладаючи неябияких зусиль і безліч часу на видобуток з тканини реальності своїх багатовимірних створінь. Скульптура витримує все – нескінченність кутів допитливих поглядів, прискіпливість до експозиційних рішень, невід’ємну боротьбу з гравітацією. І в решті-решт вона виграє як вживу, так і на фото та відео, та заслуговує титул відбірної перлини колекції.

Ця виставка обіцяє бути наповнена контрастами і протилежностями. Міцний зубатий метал Тараса Поповича розмовлятиме з тендітною керамікою Неллі Ісупової. Масивний, важкий мармур Олексія Владімірова стоятиме навпроти легкого, мов пір’їнка, пап’є-маше Олександри Кришовської. Абстрактні образи Сергія Савченка зустрінуться з тілесністю тварин Олександра Яновича. Жива ртутна текучість істот Руслана Романишина взаємодіятиме з прямими кутами інсталяції Євгена Валюка, а безкомпромісна брутальність об’єктів Світлани Струк – з густою деталізованістю персонажів Олега Денисенка.

Серії проекту:
Олексій Владіміров
Неллі Ісупова і Руслан Романишин
Олександра Кришовська і Люся Іванова
Евгеній Валюк та Валерій Басанець
Роман Романишин і Тарас Попович
Гія Міміношвілі, Володимир Журавель і Віктор Маринюк
Олексій Малих та Сергій Савченко
Оксана Цюпа та Світлана Струк
Олександр Янович та Ірина Вештак-Остроменська
Олександра Лебедкіна та Сергій Лаушкін
Олег Денисенко
Ганна Лисик та Євген Штейн

Фотогалерея