Олена Дудніченко Цой / Золота Середина

14.06.2023 - 28.06.2023
Олена Дудніченко Цой / Золота Середина

Виставка Олени Дудніченко Цой "Золота середина"

 

????‍???? З 14 по 28 червня в ЦСМ «Білий Світ» проходила виставка живопису київської мисткині Олени Дудніченко Цой. Відчуваючи сьогоднішній день як середину свого шляху – творчого, життєвого, духовного, – вона назвала виставку «Золота Середина» і наповнила її речами і сенсами, що колись робили її щасливою.


◾️ Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а
◾️ Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

????‍???? «У моєму (і не тільки!) житті все змінилося повністю, і переосмислення цієї зміни ще триває. Саме тому мені важливо показати ці роботи як візуалізацію незайманого жахом життя і творчого процесу. Масу робіт, зроблених в іншому вимірі. Ніби відмотати трохи назад і передивитися кольорові, майже сімейні світлини… або відкрити скриню, в яку складав тільки те, що робить тебе щасливим.

????‍???? «Зараз» – перетин, на якому я стою і показую трохи назад: «Ось те, що я робила раніше», а потім розвертаюся в інший бік і запитую: «А що далі?» Чи можливо побачити другу частину всього, що буде?» (c)

????‍???? Олена Дудніченко Цой не перший рік співпрацює з ЦСМ «Білий Світ». Вона відвідувала художні пленери, брала участь у групових виставках («Спостереження 2020») та стала однією з переможців Першої Трієнале Малюнка, заснованої «Білим Світом» у 2022 році. Малюнок «Портрет люті», що є автопортретом мисткині та приніс їй другу премію Трієнале, є повною протилежністю робіт з виставки «Золота Середина» – темним, напруженим, гнівним. Без сумніву, Олена Дудніченко Цой володіє талантом передавати на полотні чи папері сутність та глибину людських емоцій. Вона здатна зобразити і безклопітний штиль, і руйнівні бурі, що здіймаються всередині неї. І глядачі повірять їй, адже всі ходять по спільній карті емоцій, зі спільними полюсами і меридіанами. Та, приєднуючись до натовпу на одному з суворих полюсів, час від часу згадують безтурботний теплий екватор.

Подія на ФБ
Відеорепортаж з відкриття

◾️ Сайт: https://whiteworld.net/
◾️ Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld
◾️ ТікТок: https://www.tiktok.com/@white_world_gallery
◾️ Інстаграм: www.instagram.com/white_world_gallery/
◾️ Телеграм: t.me/WWgallery

Фотогалерея