Олександр Янович / Місце під сонцем

05.11.2021 - 20.11.2021
Олександр Янович / Місце під сонцем

Власне, "Місце під сонцем" – це назва саме скульптурного проєкту. До нього входять 18 геометричних скульптурних композицій, дві з яких Олександр завершив сам, а решту запропонував митцям у ролі білої художньої основи. До проєкту долучились добре знані українському глядачеві, а також молоді митці: Владислав Шерешевський, Дмитро Кришовський, Влад Кришовський, Олексій Малих, Роман Романишин, Матвій Вайсберг, Олена Придувалова, Олексій Аполлонов, Анна Атоян, Ніна Буряк, Олег Денисенко, Петро Сметана, Микола Журавель, Петро Лебединець, Борис Буряк, Олександра Кришовська, Тамара Янович.

"Працюючи з дерев'яними скульптурами, Олександр Янович стикається з проблемою закінченості твору, адже закінчення потребує одноманітних, рутинних зусиль та суттєво впливає на задоволення від процесу. Він розмірковує про час, про нескінчений рух стрілок циферблатами і про те, що трапиться, якщо стрілка покаже двадцять п'яту годину. Шукає шляхи, якими можна вийти за межі звичного, та запитує, чи може твір одного художника бути закінчений іншим і прийнятий обома. Та уявляє, як за допомогою комунікації перейти від рутини до гри." (Лара Дубовецька)

Також 5 листопада відбулася презентація нового каталогу Олександра Яновича, в якому охоплені всі найбільші розробки та задуми митця та всі використані ним медіуми. Каталог можна придбати в галереї або на сторінці нашого сайту.

 

3D-тур виставкою

Відео з відкриття виставки

Фоторепортаж із відкриття виставки

Переглянути додаткові матеріали за виставкою можна за тегом в instagram #place_in_the_sun_ww

Фотогалерея