Олександр Ляпін / У мене вибухає голова

13.01.2023 - 05.02.2023
Олександр Ляпін / У мене вибухає голова

Олександр Ляпін / У мене вибухає голова

13 січня у ЦСМ Білий Світ відкривається виставка живопису та об’єктів Олександра Ляпіна.

У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова. У мене вибухає голова.

Ви прочитали уривок опису виставки «У мене вибухає голова», надісланий автором. Повний опис займає три стандартні сторінки у ворді, 12-тим кеглем, інтервал одинарний. Анонс виставки має поміщатись на один аркуш, тому повний опис виставки «У мене вибухає голова» наведений не буде.

Олександр Ляпін народився біля болота, в селі Новому, через 11 років після закінчення Другої світової війни. Почав фотографувати у два чи три роки. У тому ж віці намалював перші малюнки кольоровими олівцями. Перша виставка малюнків Олександра Ляпіна експонувалась у будці охоронця полуничного поля, який був намагався спочатку застрелити Олександра, але перехотів, бо йому сподобались малюнки. У віці семи років Олександр Ляпін навчався у художній школі протягом двох місяців, але припинив малювати (до 2009 року) після раптової смерті викладача на занятті. У 1961 році під час візиту з бабусею до музею Західного і східного мистецтва прослухав екскурсію, віднісся до неї критично і почав писати про мистецтво, чим займається і зараз.

Зробимо уявний стрибок у часі та перемістимось у січень 2019 року, коли митець, фотограф та арт-критик Олександр Ляпін відкрив персональну виставку «Дуже кольорові картини» у Білому Світі. Він представив публіці психоделічний живопис і арт-об’єкти, виконані у жанрі наївного мистецтва. Виставка мала великий успіх, визнання і схвалення. Тепер Олександр Ляпін працює на ниві наївного мистецтва не лише як художник, а і як дослідник, організатор і куратор проєктів. Нинішня подія «У мене вибухає голова» обіцяє бути не менш насиченою кольорами, вишкіреними зубами, астральними проекціями, психоделічними ретроспекціями, скаженими танцями, бентежними зайцями, сконфуженими персонажами, спаплюженими пейзажами. Запрошуємо всіх поціновувачів!

– Відкриття виставки відбудеться 13 січня о 18:00
– Виставка триватиме до 5 лютого
– Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а
– Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

Подія на Фейсбук

Фоторепортаж із відкриття виставки

Відео з відкриття виставки

"Наш Київ" про подію

Відеорепортаж від "Укрінформ"

П’янкий сингуль-арт Олександра Ляпіна

3Д тур виставкою

ZN.UA про виставку

Чудернацькі створіння: у столиці демонструють екстраординарну виставку

Фотогалерея