Антон Логов / "Молитва за Україну"

01.09.2023 - 22.09.2023
Антон Логов / "Молитва за Україну"

Антон Логов / «Молитва за Україну»

З 1 по 22 вересня в ЦСМ «Білий Світ» проходитиме виставка живопису відомого українського художника Антона Логова. Автор присвятив цю виставку закоханості у рідну землю і назвав її «Молитва за Україну».

◾️ Виставка триватиме до 22 вересня

◾️ Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а

◾️ Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

Створюючи живописні полотна  для цієї експозиції, Антон Логов міркував над власними емоційними станами та думками напередодні та під час війни. У очікування прийдешніх подій, і ще не знаючи масштабів трагедії, що насувається, чимало українців мали незвичні передчуття і ніби вловлювали подих скорої навали. Споглядання робіт Антона Логова розкриває природу цих незбагненних почуттів через єднання з українською природою, бутність одним цілим з рідною землею, сонцем, полями, горами.

Автор фіксує у пам’яті усі рани, яких завдало Україні рашистське вторгнення. Тужить за людьми, що віддали свої життя за Україну. Лине серцем до всіх , хто прагне свободи і достойного життя. Вірить у Перемогу України і прославляє ЗСУ. Через мистецькі ходи і форми художник запрошує глядача до діалогу, знаючи, що ці думки і почуття об’єднують сьогодні всіх і кожного.

Антон Логов – український мультидисциплінарний художник: живописець, автор об’єктів та інсталяцій, викладач, активний учасник численних групових та персональних виставок в Україні та закордоном. Брав участь у Міжнародній Трієнале Малюнка та виставці «Діти Доктора Франкенштейна» у Білому Світі. Робота Антона Логова з серії «Молитва за Україну» бере участь у ІІІ Всеукраїнській Бієнале Левкасу.

Подія на ФБ
Відеорепортаж з відкриття
Фотозвіт з відкриття
Вечірній Київ про подію

Фотогалерея