МФМ post-graduation

29.06.2021 - 07.07.2021
МФМ post-graduation

Виставка Майстерні формального мистецтва є зібранням як постановочних, так і творчих робіт її студентів. У підході до живописної дисципліни студенти намагаються не просто відобразити натуру, якою вона є, але й візуально її інтерпретувати, застосовуючи і розвиваючи почуття динаміки та ритміки композиції й співвідношень кольору, а також переосмислити ідейний зміст кожної постановки. Це постійні експерименти та спроби відшукати те, що формує їхній характер, та висловити його через візуальний медіум. Звичайно, при цьому не можна забувати про академічну складову: робота з натурою та художня майстерність дають повноцінну свободу у самовираженні, не обмежену недостачею здібностей.

Мистецтво за своєю природою є індивідуалістичним, і тому студенти МФМ навчаються не тільки працювати над майстерністю, а й вишукувати, виділяти й використовувати ті її сторони, що відображають унікальне та непідробне творче бачення кожного. Крім розвитку творчих навичок, студенти Майстерні вчаться правильно подавати свої ідеї та твори, щоб продовжувати зростати у професійному сенсі.

Учасники виставки:
Владислав Рябоштан, Валентин Колосов, Лада Вербіна, Діна Нерубащенко, Даша Солоданюк, Олександра Ульянчук, Дженніфер Анорує, Максим Корпанець, Максим Скалацький, Анжеліка Палівода, Олександра Вельбой, Алія Сакишева

 

3D-тур виставкою

Відео з відкриття виставки

Фоторепортаж із відкриття виставки

Переглянути додаткові матеріали за виставкою можна за тегом в instagram #ww_mfm

Фотогалерея