Білоруський Майдан

25.11.2021 - 10.12.2021
Білоруський Майдан

«Маючи можливість вільно реалізовуватися в мистецтві, художники України приєднуються до політичного руху, де всі разом намагаються прискорити зміни в Білорусі. Зміни, які йдуть солідарно з Україною та країнами Східної Європи, в бік ментального та політичного відриву від російської імперії. Нам би хотілося, щоб наша робота підтримала білорусів у процесі переосмислення подій минулого року, роботи над помилками та висновками, які приведуть Білорусь до свободи, незалежності та цивілізації.

Вигнання і тиск інтернаціоналізували сьогодні зв'язки і контакти, що дозволило вiльно висловлюватись, вийти за межі і об'єднати співтовариство вигнанців і діаспор. Крізь призму культури і мистецтва ми кидаємо виклик офіційним наративам, щоб викликати емоції так, як це неможливо зробити традиційними політичними методами. За нашу і вашу свободу!»

Учасники виставки: Андрій Зелинський, Микола Маценко, Олег Тістол, Надія Тістол, Олександр Янович, Матвій Вайсберг, Ростислав Лужецький, Олена Клочко, Владислав Шерешевський, Сергій Захаров, Дмитро Коломойцев, Василь Татарський, Андрій Котлярчук.

Фотогалерея