Групова виставка "Життя — дароване нам диво..."

06.06.2024 - 23.06.2024
Групова виставка "Життя — дароване нам диво..."

Групова виставка "Життя — дароване нам диво..."

З 6 по 23 червня у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться групова виставка естампу пам’яті знаменитого українського художника-гравера, екслібрисиста, скульптора і поета Аркадія Пугачевського (1937-2021). У виставці візьмуть участь видатні графіки, а куратором виступає син Аркадія – Геннадій Пугачевський.

Учасники виставки:

Аркадій Пугачевський

Костянтин Антюхін

Олег Денисенко

Костянтин Калинович

Андрій Кенс

Лембіт Лимхус

Олег Набока

Геннадій Пугачевський

Роман Романишин

Борис Романов

Олександр Харук

Сергій Харук

Сергій Храпов

Життя — дароване нам диво. Цей рядок із вірша Аркадія Пугачевського чудово відображає його ставлення до світу. У сповнених гумору, іронії творах завжди знаходиться місце для любові. А коли любиш життя, робиш його світлішим та оптимістичнішим.

Естампи виконані в унікальній техніці кольорової гравюри. Митець гравіює окрему дошку кожного кольору, а тоді друкує їх у певній послідовності. Із припасування дощок і кольорів Аркадій Пугачевський зробив не лише техніку, а художній прийом — на його гравюрах дотепно поєднуються обриси предметів, тварин і людських фігур. Унікальна техніка та довершене виконання зробили роботи майстра відомим у багатьох країнах.

Творчість Аркадія — віднайдені в світі деталі чи радше погляди на деталі, які викликають усмішку. Пошуком і ретельним витворенням цих усмішок була сповнена кожна мить його життя.

Ця виставка — вшанування памʼяті Аркадія Пугачевського. Вона зібрала відомих митців — класиків сучасної української графіки, що були особисто знайомі з Аркадієм. Зустріч давніх друзів, які спілкуються мовою вічного — мистецтва.

Куратором виставки є син Аркадія Геннадій Пугачевський, митець-графік і живописець, лауреат численних міжнародних мистецьких змагань, член Королівського товариства живописців-графіків і товариства граверів по дереву (Велика Британія).

Фотогалерея