Альона Кузнєцова та Тарас Попович / Механічний балет

12.07.2018 - 29.07.2018
Альона Кузнєцова та Тарас Попович / Механічний балет

З 12 до 29 липня у Центрі Сучасного Мистецтва «Білий Світ» була представлена виставка художниці Альони Кузнєцової та скульптора Тараса Поповича під назвою «Механічний балет».

На виставці експонувалися абстрактні живописні роботи та металеві скульптури, створені завдяки яскравим враженням митців від відомого фільму 1924 року режисерів Фернана Леже і Дадлі Мьорфі «Механічний балет», на честь якого і названа виставка. Густе й насичене звучання цього фільму підказало митцям образ динамічного механізму, що триває не тільки в просторі, але й у часі. Для створення цього образу Альона Кузнєцова використала багатошаровий, багатий на різні медіа, безпредметний живопис. Тарас Попович же створив абстрактну скульптуру, що поступово змінюється при переміщенні навколо неї, наче звукова хвиля.
Фільм Ballet Mécanique відомий своїм радикально-повторюваним стилем та інструментами. Музичний супровід для фільму написав композитор Джордж Антейл, скомбінувавши атональну музику і джазові ритми. Цей фільм, включений до експозиції разом з документацією процесу роботи і саме роботами художників, створює складний організм-оркестр, що об’єднує різні епохи, ідеї, художні висловлювання й види мистецтва.

Подія на Фейсбук

Фоторепортаж із відкриття виставки

3D-тур виставкою   

Авторська екскурсія Альони Кузнєцової виставкою "Механічний балет"

Фотогалерея