ПоТворчий З'їзд / групова виставка

03.06.2023 - 10.06.2023
ПоТворчий З'їзд / групова виставка

Виставка ПоТворчого З’їзду у ЦСМ «Білий Світ»

З третього по десяте червня у ЦСМ «Білий Світ» проходила виставка ПоТворчий З’їзд. Це вже третій подібний київський мистецький захід, що залучає молодих митців і об’єднує різні локації, представляє широкий спектр видів і жанрів мистецтва, організовує творчі події різних форматів.

ПоТворчий З'їзд – київський захід, спрямований на об’єднання молодих українських митців, творчість яких відображає: абстрактне, авангардне, химерне, містичне, міфологічне, фантасмагоричне та інші дивні образи, створені людською фантазією. ПоТворчий З'їзд існує з 2020 року та представляє як вже визнаних творців, так і початківців, які працюють у різноманітних напрямках: живопис, малюнок, графіка, колаж, скульптури та об'єкти.

Засновниками ПоТворчого З'їзду є Пан Микола (aka Коля Кольщик) та Пані Ева (aka AVE EVA). Їхня мета – дати волю і майданчик для виплеску бурхливих фантазій молодих українських художників, знайти нову аудиторії для сучасного українського мистецтва, дослідити безмежність людської уяви. Залучення нових авторів відбувається за допомогою опен-колів. Після закінчення виставки ІІІ З’їзду організатори розпочнуть прийом заявок для майбутніх учасників наступного з’їзду. 

Учасники Третього ПоТворчого З’їзду:
Олена Каїнська
Женя Мачковська 
Карина Малеєва 
Нотіка Боса 
Ксенія Білан 
Марія Черничко 
Ангеліна Дацюк 
Іра Сокур 
Саша Луньова 
Валерія Кравець 
Міша Шизм 
Ольга Лісовська 
Даріна Дехтяр 
Ліза Обуховська 
Петро Петровський 
Кирило Лєсной 
Максим Третяк

Фотозвіт з відкриття
Відеорепортаж з відкриття 
Подія на Фейсбук
АртТиждень - inший Kyiv


Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а
Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

 

Фотогалерея