Групова виставка «Діти Доктора Франкенштейна»

30.06.2023 - 16.07.2023
Групова виставка «Діти Доктора Франкенштейна»

З 30 червня по 16 липня в ЦСМ «Білий Світ» експонувалася групова виставка колажу «Діти Доктора Франкенштейна 2».

«Колаж передбачає майбутнє і показує, як змінилося минуле. Одним із перших колажистів-експериментаторів був доктор Франкенштейн, який успішно втілив надскладну операцію зі з'єднання нез'єднуваного і оживлення мертвого образу – завдяки створенню конотативних зв'язків, експлуатації ілюзій зрощення і мутацій. Доктор Франкенштейн добре усвідомлював, що він сам є колажем, смертним колажем, як і кожен із нас. Тому й сподівався створити колаж, що оживе. Ми, діти Франкенштейна, продовжуємо його справу і подорожуємо по звивистим швам, стикам, накладкам у пошуках місця, яке прийме цілющу іскру.

До колажу неможливо звикнути, адже він викликає обурення і небажання визнавати використання чужого надбання, він дражнить насмішкою і навіть знущанням. Колаж всесильний, бо він давно поглинув цивілізацію. Немає місця на землі не колажу. Мислення апріорі колажне» – О. Ляпін.

На виставці були представлені резидентки колажної майстерні CUTOUT: Валерія Мірошнікова, Вікторія Остренко, Наталія Охман, Зю Побережнюк, Ганна Русява, Аннет Сагаль, Катя Сита, Ольга Сита, Міла Чепрасова, Марія Шапранова;

та митці: Юрій Болса, Анна Войтенко, Тіберій Сільваші, Ярослав Голубчик, Андрій Дутченко, Анатолій Квітка, Євген Коршунов, Олександра Кришовська, Антон Логов, Олександр Ляпін, Олександр Мещеряк, Ірина Рилач (Книга), Андрій Страхов, Олександра Чічкан, Flora Gatsenko.

Куратори: Олександр Ляпін, Аннет Сагаль, Катя Сита, Ольга Сита

Музичний супровід: DJ сет від ANNETE

Виставка триватиме до 16 липня

Подія на Фейсбук

Фотозвіт з відкриття 

Відеорепортаж з відкриття

Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка (ex-Пушкінська), 21а

Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

Фотогалерея