Ніна Буряк та Борис Буряк / Енігма

18.05.2021 - 05.06.2021
Ніна Буряк та Борис Буряк / Енігма

У центрі експозиції – живописні роботи Ніни Буряк, захоплююче-екстатичні і водночас виважені, у яких можна спостерігати і найтонші сплески стихії фарб і фактур, і глобальне бачення правічного буття енергії матерії в її величному симфонічному звучанні. Шерехи та шепоти, зітхання, монологи та діалоги дрібних і великих формально структурованих поверхонь створюють рухливе поліфонічне мереживо, що згодом і у потрібний момент переростає у кульмінаційний зойк і знову розчиняється в першооснові твореного мисткинею полотна.

Борис Буряк представить живописні полотна з класичними сюжетами, що яскраво передають притаманне автору «мислення кольоровими плямами» – результат десятирічь безперервних досліджень портрету, пейзажу, натюрморту… Прикметні квітчасті композиції, що є унікальною візитівкою Бориса Буряка, нарешті повертаються у «Білий Світ» з часу його попередньої виставки «Живопис» у 2019 року, але щоразу нові і ще особливіші.

На відкритті виставки «Енігма» відбулася презентація каталогу Ніни Буряк – зібрання висновків тривалої художньої практики і авторських розробок: у різноманітних медіа, але з неодмінним почерком мисткині, що характерно поєднує модерні традиції з абстрактними композиційними елементами. Каталог можна придбати в галереї або на нашому сайті за посиланням.

Фотогалерея