Петро Сметана / Міста, що зникають

05.01.2017 - 25.01.2017
Петро Сметана / Міста, що зникають

 

Запрошуємо на урочисте відкриття виставки живопису 05.01.17 о 18:00.

Як багато місць, які збережені в нашій пам’яті, які живуть в ній, існують..., І як мало їх залишилось в реальності. З кожним роком масштаб знищення збільшується, набирає оберти, залишаючи за собою тільки руїни спогадів. Ми не можемо освідомити нашу роль та дії, свою позицію в цій проблемі. Ми навмисно відвертаємо свою увагу, і це питання продовжує бути відкритим та актуальним.
«...Усе на чому може зупинитись око, полишено не нами, але нами занедбане і осквернене»
Юрій Андрухович

Непомітно, проте невпинно змінюється простір навколо нас: щоденний рух містом, споглядання тих самих вулиць, звикання до буденного маршруту позбавляють нас здатності помічати постійні зміни, що відбуваються довкола. Характерні елементи міста, яке ми знаємо появляються та зникають формуючи цілком нові реалії.
Дерево – кіоск, клумба – фастфуд, живопліт – стоянка – це все утворює нові елементи образу міста, до яких ми щоденно адаптуємось, а для наступних поколінь стануть нормою, їхньою точкою відліку. Плинна трансформація такого явища як урбаністичний пейзаж є безконечною. Вона все більше і більше розмиває первинний задум творців даного простору. Цікаво на якому етапі таких перетворень знаходимось ми?

Експозиція відкрита з 05.01.16 до 25.01.17

 

Подія на ФБ
Фотозвіт з відкриття 


 

Фотогалерея