Коло кольорів

04.01.2022 - 18.01.2022
Коло кольорів

12 досвідчених митців і мисткинь, наче мандрівники відчайдушних старих часів, розділили світ на 12 секторів і вирушили досліджувати свої напрямки. 4 січня вони повернуться з експедицій і покажуть дивовижні знахідки, розкажуть про пригоди, окреслять обрії відкритих ними континентів. Колись з далеких країв привозили спеції, шовка та манускрипти. Що ж привезе дослідник, який безпрецедентно заглибився у синьо-зелений, здійснив паломництво у фіолетовий, або тріумфально підкорив оранжевий?

Звичайно, світ не може бути пізнаним до кінця. Та для досягнення своєї мети ми й не маємо описати кожен з міріадів існуючих кольорів. Достатньо охопити основні 12 – і лінію горизонту буде замкнено, а наш круговид стане повним і цілісним колом, колом кольорів, колом інтересів, колом знайомств, подій, зустрічей, вчинків і всього іншого, чого можна лише загадати.

Участь у проєкті «Коло кольорів» взяли: Анна Гідора, Микола Журавель, Петро Бевза, Борис Буряк, Олег Денисенко, Роман Романишин, Олексій Малих, Владислав Шерешевський, Петро Сметана, Олена Придувалова, Матвій Вайсберг та Андрій Цой.

Фотогалерея