Борис Буряк / Живопис

05.09.2019 - 24.09.2019
Борис Буряк / Живопис

З 5 по 24 вересня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка живопису надзвичайного українського художника Бориса Буряка.

Народний художник України, видатний представник українського експресіонізму, майстер станкового та монументального живопису. Хто ще? Вихователь покоління митців, що творять сучасне українське мистецтво. Чи варто зазначати, що «Білий Світ» пишається нагодою експонувати твори Бориса Івановича Буряка…
На вересневій виставці публіка побачить серію живописних портретів, пейзажів, оголеної натури, та багато квітів. Уквітчані полотна стали візитівкою Бориса Буряка, який досконало передає зображеннями квіткових композицій своє «мислення кольоровими плямами». Пелюстки як миті, суцвіття як враження і букети як цілі сторінки досвіду автора – видніються крізь прямокутні вікна полотен.
Борис Буряк живе і працює у Львові. Цей (буденний лише на перший погляд) факт має бути згаданий, адже серед творів на виставці представлені львівські пейзажі. Добре відомі й усіма улюблені місця на цей раз будуть побачені не власним оком, а крізь призму сприйняття корінного мешканця, з яким Львів має особливі стосунки.
З 5 по 24 вересня у «Білому Світі» майстерність і досвід живописця кидають глядачеві справжній виклик: чи зможе він проявити таке ж високе мистецтво споглядання, вчування й розуміння почуттів? Приходьте у вересні на Пушкінську, щоб доторкнутися до мистецтва власноруч.

 

Подія на ФБ

Відеорепортаж з відкриття

Фотозвіт з відкриття

Фотогалерея