Анна Атоян / "Міні монументи"

04.01.2024 - 21.01.2024
Анна Атоян / "Міні монументи"

4 січня у ЦСМ "Білий Світ" відкривається виставка живопису, батика і скульптур "Міні монументи" від художниці зі Львова Анни Атоян.

Цього січня «Білий Світ» презентує вже другу персональну виставку Анни Атоян. Улюблена мисткиня, учасниця багатьох конкурсів і групових проєктів, знову представить свої унікальні картини, виконані у техніці батика. Делікатні, тендітні зображення ніжною фарбою на тканині є мрійливими і навіть ностальгічними. А живописні і левкасні твори Анни Атоян з її впізнаваними, характерними персонажами – ніби дорогоцінні сувеніри з минулого.

Мистецькі комплекси художниця доповнила мініатюрними скульптурами, створеними з балок старих львівських будинків і бавовняної вати. Таку техніку використовували колись жінки для створення дитячих іграшок і прикрас… а сьогодні вона збагачує виставки мистецтва і оберігає тяглість досвіду від минулих поколінь – і до наших сучасників.

"Минуле лишилося в минулому, здається, навіть у попередньому житті. І чим більше нас затягувало: спочатку в карантин, потім у війну, у блекаути, тривоги, тим недоречніше яскравим, безтурботним, майже міфічним і несправжнім почало здаватися минуле. Ніби все це було не зі мною, не з нами. Отже, тут недоречне минуле, якого не було… і трохи сьогодення, яке, сподіваюсь, скоро стане минулим" (с) Анна Атоян

 

Подія на ФБ 
Фотозвіт з відкриття
Відеорепортаж з відкриття
Інтервью з Анною Атоян 
Вечірній Київ про подію

Фотогалерея