Арт-Середа: Ленд-арт в Україні

01.06.2020


У травні 2020 року фонд ІЗОЛЯЦІЯ продовжує серію онлайн-подій, які досліджують вплив людини на навколишнє середовище і стали результатом переосмислення командою довготривалого проєкту Арт-Середа у вигляді тематичного циклу, що стане коментарем до програмної концепції інституції Заземлення у 2020 році.
Художники Віталій Кохан і Єгор Анцигін та кураторка Наталя Маценко розповідатимуть про досвід колективної взаємодії художників з навколишнім середовищем через практики ленд-арту, site-specific інсталяції та партисипативного мистецтва.
Модеруватимуть розмову запрошені куратори циклу подій Дмитро Чепурний та Олександра Погребняк.
Учасники: Віталій Кохан, художник; Єгор Анцигін, художник; Наталя Маценко, мистецтвознавиця та кураторка.

Арт-Середа ― проєкт ІЗОЛЯЦІЇ, мета якого надати художникам та представникам креативного сектору простір для презентації та дискусії. Це довготривала публічна програма фонду, що існує вже п'ятий рік поспіль. Починаючи з червня 2016 року за час існування проєкту відбулося більш як 170 публічних подій, виставок, презентацій, дискусій, артист-токів, перформансів тощо. Новий формат Арт-Середи передбачає тематичні цикли, що стануть коментарями до програмних напрямків ІЗОЛЯЦІЇ. Арт-Середа прагне створити атмосферу взаємодії та спілкування, поширювати знання про мистецькі, дослідницькі та кураторські практики, а також допомогти знайти однодумців та отримати важливий зворотній зв'язок.