«Весь у білому» Владислав Шерешевський

03.10.2017-05.11.2017


3 жовтня o 19:00 в ЦСМ «Білий світ» відкриється персональна виставка робіт Владислава Шерешевського «Весь у білому».


 

Один з найвідоміших українських художників представить близько 30 робіт, створених на виїзних пленерах за літній період 2017 року.

«Море, розкішні українські степи і Карпати - все це, звичайно, надихає. Але найбільше натхнення - в людях, тому і всі мої роботи - про те, що нас хвилює і чим ми живемо», - каже художник.

Дотепність і справжня мистецька майстерність - основні причини, через які люблять і цінують роботи Владислава Шерешевського. Складний примітивізм художника виражається в гострому, провокативному, але завжди глобально позитивному художньому висловлюванні.

Як і в житті, тут все - трагікомедія. Трагічними і комічними одночасно стають самі повсякденні ситуації, а разом з ними - і наші проблеми, бажання, страхи і амбіції.

Тонкий гумор, іронія і самоіронія поєднуються в цьому «наївному» мистецтві з глибокими, складними образами; дитяча безпосередність, щирість і простота зображення - з оригінальними художніми рішеннями.

Тамара Янович, директор галереї «Білий світ»: «В роботах Владислава Шерешевського повсякденність стає справжнім мистецтвом. Тому кожна його виставка - це подія, де кожен дізнається щось нове про світ і про себе».


 

Експозиція відкрита з 3.10.17 до 22.10.2017

Вхід вільний

Найближчі виставки