«Люди Голови Клітки» Влад Кришовський

29.08.2017-10.09.2017


29 серпня о 19:00 в Центрі сучасного мистецтва «Білий світ» (Пушкінська, 21) відбудеться відкритття персональної виставки Влада Кришовського «Люди Голови Клітки».

«Люди Голови Клітки» - перша частина проекту «Всесвіт Хічхайкера», масштабного творчого експерименту, мета якого - художня деконструкція основних стереотипів сприйняття дійсності.

Влад Кришовський, автор: «Проект «Люди Голови Клітки» - спроба зламати притаманні нашому сприйняттю стереотипи, позбутися нав'язливих оціночних суджень і порожніх кліше. Через них ми заганяємо себе в клітку, і сидимо там, мріючи про свободу. Я створив фантазійного героя, Хічхайкера, аби подивитися на наш світ його очима. Його філософію можна звести до кількох простих тез: ніщо не приймай на віру, вмій посміятися над собою, люби інших, дозволь собі бути вільним».

«Всесвіт Хічхайкера» - особливий світ, створений головним героєм - космічним Хічхайкером (в англ. Hitchhiker). Хто ж він такий? Перш за все, мандрівник. Міста, країни, планети і всесвіти - йому все цікаво. Яка мета його подорожі? Її не існує! Він не обирає попутників, а їде з тим, хто готовий підвезти. Він не погоджується і не заперечує, для нього не існує норм і правил.

Він спостерігає за нами. Навіщо? Невідомо.

Що він хоче сказати нам? Вирішуйте самі.

Творчість Хічхайкера - це просто констатація побаченого, погляд, позбавлений властивих нам забобонів і стереотипів. Він може здатися дивним, навіть абсурдним або брутальним, а в чомусь й смішним, але завжди дуже гострим і свіжим.

Виставка «Люди Голови Клітки» об'єднує три цикли - Person, Story, Id, де представлені історії з життя людей та інших істот, їхні страхи і бажання, побутова міфологія і культура, надії і мрії.

Живопис, скульптура, текст - все стає художнім твором в єдиному просторі виставки, аби розкрити абсурдність світу, в якому ми живемо.

Найближчі виставки