«Люди Голови Клітки» Влад Кришовський

29.08.2017-10.09.2017


«Люди Голови Клітки». Влад Кришовський

Запрошуємо на урочисте відкриття виставки 29 серпня о 19.00

Експозиція відкрита з 29.08.17 по 10.09.2017

«Люди Голови Клітки» - перша частина проекту «Всесвіт Хічхайкера», масштабного творчого експерименту, мета якого - художня деконструкція основних стереотипів сприйняття дійсності.
Влад Кришовський, автор: «Проект «Люди Голови Клітки» - спроба зламати притаманні нашому сприйняттю стереотипи, позбутися нав'язливих оціночних суджень і порожніх кліше. Через них ми заганяємо себе в клітку, і сидимо там, мріючи про свободу. Я створив фантазійного героя, Хічхайкера, аби подивитися на наш світ його очима. Його філософію можна звести до кількох простих тез: ніщо не приймай на віру, вмій посміятися над собою, люби інших, дозволь собі бути вільним».
Творчість Хічхайкера - це просто констатація побаченого, погляд, позбавлений властивих нам забобонів і стереотипів. Він може здатися дивним, навіть абсурдним або брутальним, а в чомусь й смішним, але завжди дуже гострим і свіжим.
Виставка «Люди Голови Клітки» об'єднує три цикли - Person, Story, Id, де представлені історії з життя людей та інших істот, їхні страхи і бажання, побутова міфологія і культура, надії і мрії.
Живопис, скульптура, текст - все стає художнім твором в єдиному просторі виставки, аби розкрити абсурдність світу, в якому ми живемо.

Найближчі виставки