Третій Український Неформальний Арт-Баттл

01.03.2018-07.06.2018


Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ» оголошує відкриття третього сезону художнього конкурсу «Арт-Баттл», ТУНАБу (Третій Український Неформальний Арт-Баттл).

На сьогодні Арт-Баттл є найнезвичайнішим художнім конкурсом в Україні, що існує вже третій рік. У попередніх сезонах взяли участь як досвідчені художники, так і початківці, для яких Арт-Баттл став своєрідним трампліном.

Наш конкурс є абсолютно відкритим та прозорим і дає змогу талановитій молоді гучно заявити про себе, знайти своїх прихильників та поціновувачів.

Тож уперед!                             

 

Правила турніру:

1. Конкурс відкритий – взяти участь може кожен. Якщо пишеш на полотні, папері, картоні, дереві – ок. Вітаються будь-які техніки, виконанні на площині. Решта варіантів основ розглядаються в індивідуальному порядку.

2. Всього у Арт-Баттлі 4 раунди. До участі у першому допускаються 40 робіт, відібраних журі з поданих на конкурс. У другий раунд проходять 20 авторів, у третій – 10. У фіналі змагаються 5 митців.
3. У кожному раунді учасники пишуть картину на задану тему. На створення картини дається 2-3 тижні, окрім відбіркового раунду. Суперники змагаються у парах, опонента обирає сліпе жеребкування. Переможців визначає професійне журі.

4. Призи: гран-прі – 33000 грн., 2 місце – 22000 грн., 3 – 11000 грн. Також передбачені подарунки від організаторів, спонсорів і партнерів проекту на всіх етапах.

5. Учасників чекає співпраця з відомими художниками та ЦСМ “Білий світ”, можливість взяти участь у пленерах, групових проектах та шанс зробити персональний проект.

6. Увійди в колекцію галереї! Отримай можливість з’явитися в каталозі. Починаючи з пів-фіналу Арт-Баттлу взаємні зобов’язання сторін учасників та ЦСМ «Білий Світ»: учасник передає галереї одну зі своїх картин, а друга буде куплена галереєю за договірною ціною.

 

Щоб взяти участь у відбірковому раунді:

 • Відправ фото однієї зі своїх найкращих робіт у форматі jpeg за адресою: whiteworldukraine@gmail.com
 • Заповни анкету, наведену нижче, і вклади її в електронний лист. У листі має бути якісне фото роботи та файл Word з заповненою анкетою. У темі листа треба вказати: «Відбірковий тур».
 • Розмір роботи на відбірковий тур – не менше 40х40 см.
 • Одна людина може надіслати тільки одну картину.
 • Якщо робота відповідатиме заданим критеріям, ми надішлемо запрошення на наступний раунд. Він відбудеться в ЦСМ «Білий світ». Роботи пройдуть попередній відбір, найкращі будуть продемонстровані публіці та суддям, 20 з них пройдуть в основний турнір.

Вік учасників – від 16 років.

Анкета в Word (обов`язково):

 1. ПІБ
 2. Вік
 3. Фото автора
 4. Адреса проживання
 5. Телефон (обов`язково)
 6. Фото роботи
 7. Назва роботи
 8. Опис роботи (матеріал, техніка, розміри, рік) та кілька слів про саму роботу
 9. Як ти почав малювати?
 10. Хто твій кумир у мистецтві?
 11. Які плани у творчій діяльності?
 12. Чим займаєшся, окрім художньої діяльності?

Більше тут www.facebook.com/art1battle

Найближчі виставки