Проект "Я динозавр"

01.03.2020-18.03.2020


Першого березня, у четвертий день народження ЦСМ «Білий Світ», відкривається групова виставка «Я динозавр» – художнє дослідження образів прадавніх ящерів, наразі таких популярних і обожнюваних дітьми.

Слоган: Ми колись хотіли стати динозаврами
Куратор: Влад Кришовський

Учасники:
Олексій Малих, Ахра Аджинджал, Олена Придувалова, Олексій Аполлонов, Владислав Шерешевський, Олександр Янович, Олексій Владіміров, Ірина Вештак-Остроменська, Влад Кришовський, Дмитро Кришовський, Наталія Корф-Іванюк, Нікіта Цой, Євген Штейн, Олександра Кришовська, Sasha Bob, Альона Токовенко.

Динозаври страшні, зубасті, холодні й незрозумілі, але все одно їхній образ назавжди відбивається в нашій пам'яті теплом і веселощами. Який парадокс! І ми подумали – чому б не зануритися в спогади свого безтурботного дитинства і не подосліджувати тему динозаврів?

Динозаври починають хвилювати дітей в дошкільному віці і продовжують робити це багато років потому. Інтерес до них підігрівається фільмами, коміксами, і неабиякий шар поп-культури тримається на їхніх величезних викопних зубах.

─ Вони кращі за драконів, тому що справжні.
─ Вони загадковіші за справжніх звірів, тому що вимерли.
─ Вони цікавіші за мамонтів і шаблезубих тигрів, адже жили невимовно давно і мали неймовірну, фантастичну зовнішність.

Вам подобалися динозаври? А хто з них найулюбленіший – розпіарений тиранозавр або яскравий трицератопс? Мешканці суші, моря або літаючі ящери?

Ми запросили художників викопати з надр пам'яті образи своїх улюблених динозаврів, озброївшись ностальгією і почуттям гумору, і погратися, як в дитинстві. Результатом розкопок стали зображення або скульптури динозаврів, у яких вони побачили себе.

Відкриття виставки відбудеться 1 березня о 16:00
Експозиція триватиме до 18 березня
Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний

Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld
Інстаграм: www.instagram.com/white_world_gallery/
Телеграм: t.me/WWgallery
SoundCloud: https://soundcloud.com/white_world_gallery/

Найближчі виставки