Перша Всеукраїнська Бієнале Левкасу

14.10.2018-15.12.2019


Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ» оголошує відкриття Першої Всеукраїнської Бієнале Левкасу. До участі запрошуються всі митці, що пов’язали свій творчий шлях з технікою левкасу.
Час подачі заявок на конкурс: з 14 жовтня до 15 грудня 2018 року.

За результатами конкурсу журі визначить двох переможців, які отримають нагороди:
1 місце – 1000 USD
2 місце – 500 USD
Також передбачені спеціальні призи

Вимоги до творів, що подаються на Бієнале:
Кожен автор може подати одну роботу.
Розмір: до 150 см по більшій стороні.
Матеріали і техніки: дерево, паволока, левкасний ґрунт; фарби: темпера, акрил, олія. Можливе довільне поєднання фарб і барвників, а також використання рельєфів, гравіювання, аплікацій, колажів тощо.
Твір, представлений на конкурс, повинен атрибутуватися саме як левкасний і відповідати необхідним характеристикам.
Сакральна тема може бути представлена виключно творами у сучасному або експериментальному баченні. Класичні іконописні твори не приймаються.

Бієнале проводитиметься в два етапи: на відбірковому здійснюється заочний відбір робіт по фото та анкетах. На основному етапі відібрані журі роботи надсилаються учасниками до ЦСМ, після чого будуть визначені переможці конкурсу. Кожен учасник основного етапу отримає каталог та почесний диплом. Виставка робіт учасників Бієнале почнеться у день святкування третьої річниці галереї “Білий Світ” – 1 березня 2019 року.

Щоб подати заявку, надішліть електронний лист за адресою whiteworldprojects@gmail.com. Лист повинен містити*:
– ПІБ та вік митця (мінімальній вік – 16 років);
– адресу проживання, контактний телефон, e-mail;
– якісне фото роботи (не менше 300 dpi). Пам’ятайте, що якість фото роботи на відбірковому етапі має велике значення. Подбайте про належне освітлення та чіткість фото!
– назву та опис роботи (матеріал, техніка, розміри, рік).
*Анкета додається до листа у файлі Word. Всі зазначені пункти є обов’язковими.

ЦСМ “Білий Світ” звернеться до учасників основного туру з проханням створити мініатюрну левкасну роботу розміром 20х30 або 30х30 см за мотивом основної роботи або на вільну тему. Дошки для мініатюр авторам нададуть організатори конкурсу. Ці роботи залишаться у колекції ЦСМ «Білий Світ» для майбутньої виставки мініатюр.

Сторінка в ФБ: https://www.facebook.com/levkas.biennial/

Найближчі виставки