Хвала пейзажу / Ахра Аджинджал

08.06.2021-26.06.2021


8 червня у ЦСМ «Білий Світ» відкривається виставка медитативних і лаконічних живописних робіт Ахри Аджинджала «Хвала пейзажу».

 

На виставці будуть представлені твори, створені за останні три роки; основу експозиції складатимуть в основному пейзажі. Вони продовжують візуальну лінію, подану київським живописцем Ахрою Аджинджалом на виставці «Внутрішній пейзаж», що проходила у «Білому Світі» в 2019 році, – проте з іншим, різноманітним пластичним наповненням.

 

«На сьогоднішній день пейзаж для мене – основна тема. Тема поки що невичерпна і багатогранна, де я можу робити свої невеликі, але важливі відкриття. Інтерес до пейзажу проходить кілька стадій – від простого споглядання і до розмови з самим об'єктом під час роботи, де важливе значення має стан тиші, що досягається мінімумом засобів. Де співвідношення земля-небо – ключова і головна домінанта.

 

Ці прості, навмисно спрощені, безлюдні пейзажі все ж потребують людини. Спочатку мене, як автора, потім – глядача і його діалогу з площиною полотна. Таким чином в цих пейзажах все ж таки присутня людина. І, можливо, вона знайде для себе свій пейзаж, і цей пейзаж щоразу буде мати своє звучання, своє наповнення.» (с) Ахра Аджинджал

 

 

Відкриття виставки відбудеться 8 червня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме з 8 по 26 червня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний

Найближчі виставки