ENIGMA / Ніна Буряк, Борис Буряк

18.05.2021-05.06.2021


З 18 травня по 5 червня у галереї «Білий Світ» відбудеться виставка живописних робіт Ніни Буряк та Бориса Буряка «Енігма».

 

«Кожен компонент картини бере участь у формуванні мистецького твору, наповнюючи його відлунням бачених образів, тонко препарованих ліризмом. У мажорному чи мінорному регістрах переплавляється матеріальне з духовним, створюючи нові метафізичні настрої, запрошуючи до подорожі у забутий світ втрачених, замулених буденністю глибинних відчуттів-почуттів, з дивовижною легкістю відроджуючи їх, знімаючи стару полуду і надаючи їм силу первісного звучання, народжуючи казку, КАЗКУ-ЕНІГМУ»

Борис Буряк

 

У центрі експозиції – живописні роботи Ніни Буряк, захоплююче-екстатичні і водночас виважені, у яких можна спостерігати і найтонші сплески стихії фарб і фактур, і глобальне бачення правічного буття енергії матерії в її величному симфонічному звучанні. Шерехи та шепоти, зітхання, монологи та діалоги дрібних і великих формально структурованих поверхонь створюють рухливе поліфонічне мереживо, що згодом і у потрібний момент переростає у кульмінаційний зойк і знову розчиняється в першооснові твореного мисткинею полотна.

 

Борис Буряк представить живописні полотна з класичними сюжетами, що яскраво передають притаманне автору «мислення кольоровими плямами» – результат десятирічь безперервних досліджень портрету, пейзажу, натюрморту… Прикметні квітчасті композиції, що є унікальною візитівкою Бориса Буряка, нарешті повертаються у «Білий Світ» з часу його попередньої виставки «Живопис» у 2019 року, але щоразу нові і ще особливіші.

 

На відкритті виставки «Енігма» відбудеться презентація каталогу Ніни Буряк – зібрання висновків тривалої художньої практики і авторських розробок: у різноманітних медіа, але з неодмінним почерком мисткині, що характерно поєднує модерні традиції з абстрактними композиційними елементами.

 

 

Відкриття виставки відбудеться 18 травня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме з 18 травня по 5 червня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний

 

Подія на Фейсбук: https://www.facebook.com/events/336016811291605

Найближчі виставки