«Romantic Collection» / Влад Кришовський

09.02.2021-25.02.2021


З 9 по 25 лютого у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться виставка живопису Влада Кришовського «Romantic Collection»: веселі картинки, скажена естетика дев'яностих і несподівана ностальгія за молодшою школою.

 

Як пов'язані аудіокасета та олівець? Це питання стало своєрідним тестом для визначення, хто належить до якого покоління. Влад Кришовський, дитина дев'яностих, добре знає, навіщо касеті олівець, а його виставка Romantic Collection названа на честь популярної у той час збірки старих пісень. Від музики він заряджається неймовірною енергією, прямо як Зоряний Лорд зі "Стражів Галактики".

 

У найновішому періоді своєї практики Влад Кришовський знаходить незвичну і своєчасну елементарність, нову простоту. Простота – це новий чорний. Усі його образи сидять глибоко у будь-чиїй свідомості, вони буквально є камінцями з фундаменту нашої ідентичності, чи атомами єства людини, що живе на зламі тисячоліть. Побачите – і самі переконаєтеся. Тварини, машини, люди і природні явища могли б зійти зі сторінок абетки чи підручника природознавства за другий клас. Але всі вони безжально зіпсовані, чи то навпаки, любовно вдосконалені досвідом дорослого індивіда та митця Влада Кришовського.

 

Він трішки сміється зі старих, архетипічних символів романтичного кохання, популярних атрибутів благополуччя, праці та дозвілля, тем супергероїки і небезпеки. Але водночас він ніжно любить їх, адже зробив з ними найкраще з можливого: добряче потрусив власний дитячий культурний бекграунд і отримані парадоксальні поєднання веселих картинок написав на полотнах у своєму індивідуальному, напрочуд упізнаваному стилі.

 

Відкриття виставки відбудеться 9 лютого з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 25 лютого

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний

Найближчі виставки