«Гесографія» Олег Денисенко, Олександр Денисенко

15.12.2020-30.12.2020


15 грудня 2020 року ЦСМ «Білий Світ» та Український католицький університет представлять прем'єру інноваційної виставки Олега Денисенка «Гесографія» та бренду мистецького вбрання для iPhone "AETHER" Олександра Денисенка.

 

Ars una, species mille / Мистецтво єдине, різновидів — безліч

 

У день відкриття виставки «Гесографія» відбудеться, ні мало ні багато, світова прем'єра 12 картин, створених у інноваційній, запатентованій знаменитим українським митцем Олегом Денисенком однойменній техніці. Її винаходу передували десять років мистецьких експериментів та безперервних пошуків балансу у поєднанні іконопису, естампу та малярства. За зізнанням автора, новітня техніка втілює його шлях від художника-графіка через сакральне мистецтво та живопис до нової форми художнього виразу кросоверу цих давніх видів мистецтва.

 

Співавтором виставки та співвинахідником «Гесографії» є син художника, Олександр Денисенко, що заснував мистецьку студія «AETHER». Завдяки цій студії 15 грудня відбудеться презентація новітнього мистецького вбрання для iPhone, ідеєю якого є повернення високому мистецтву його ужитковості, що була його невід’ємною складовою з давніх часів, але була втрачена за часів модерну.

 

Виставка «Гесографія» має благодійну складову. Автори Олег та Олександр Денисенки надали найбільшу картину «Мелодія Надії» акцент виставки, а також мобільну картину «Небо відкрите для нас» як пожертву для благодійного аукціону УКУ. Також частина коштів від продажу кожної картини під час виставки піде на оплату навчання талановитих студентів УКУ.

 

Відкриття виставки відбудеться 15 грудня з 11:00 до 21:00

Експозиція триватиме до 30 грудня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний

Найближчі виставки