«Стінка на стінку»

05.11.2020-21.11.2020


З 5 по 21 листопада у Білому Світі проходить виставка принципово нового формату: «Стінка на стінку». На публіку чекатимуть 7 митців, 7 галерейних стін та особливі правила участі у проєкті.

Проєкт «Стінка на стінку» – це і змагання, і співпраця, і полеміка. Словом, все як у житті. Не вперше в цій локації збирають групові проєкти та виставки, але такого дійства ще не було.

ЦСМ «Білий Світ» запросив 7 художників і художниць одночасно виставитися у «Білому Світі». Кожен створить міні-експозицію з 7 своїх картин та розташує її на одній з 7 стін галереї. Особливість цього проєкту в тому, що організатори викручують на максимум важіль «Обмін ідеями», і ставляться до цих слів буквально: на закритті виставки митці обміняються картинами, і жодна робота не лишиться у свого автора. Обмін буде проходити за жеребкуванням.

Учасники першої художньої ітерації – Ахра Аджинджал, Анна Атоян, Владислав Шерешевський, Влад Кришовський, Олена Придувалова, Петро Сметана і Нікіта Цой. Куратор і автор ідеї – Олександр Янович.

До виставки в листопаді буде видано каталог – щоб він запам’ятав цілісний вигляд семи стін, навіть коли вони розсипляться на частинки пазлу і потраплять до різних колекцій. Можливо, для когось це стане цікавою грою – знайти і знову зібрати стінку улюбленого автора.

Відкриття виставки відбудеться 5 листопада з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 21 листопада

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Розклад роботи галереї: вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний

Подія на Фейсбук: facebook.com/events/3138150162961557/

Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld

Інстаграм: www.instagram.com/white_world_gallery/

Телеграм: t.me/WWgallery

SoundCloud: https://soundcloud.com/white_world_gallery/

Найближчі виставки