«Самоцвітний Дзен» Миколи Волги

05.08.2019-14.08.2019


З 8 по 14 серпня в ЦСМ «Білий Світ» проходитиме виставка художника, архітектора і письменника Миколи Волги «Самоцвітний Дзен». На виставці автор представить композиції з природних мінералів, художні, літературні та мультимедійні твори.

Усе життя Микола Волга працює з камінням, вивчає його і черпає в натхнення в його красі. Природне, живе каміння для нього є провідником енергії і сили, ресурсом зцілення, об’єктом для медитації. Мерехтіння променів світла на дивовижних гранях підкреслює гармонію колористичного камертону.

«Рідкісні енергетичні мінерали, представлені на виставці, мають унікальну властивість – переносити людину у простір гармонії та просвітлення, зцілювати душу та відновлювати життєдайні сили» – говорить автор. Родзинкою самоцвітної частини виставки є оригінальний Боголикий агат «Купіль господня», який став прототипом ікони «Вічність», написаної знаною мисткинею Валентиною Чаус.

Окремої уваги заслуговує літературна виставкова сесія. В ній автор представить книги «Версаль і Козинка» та «Артабетка». До видань увійшли автобіографічні та ліричні твори, легенди, самоцвітні картини, репродукції полотен митців, які на світанку Незалежності відкривали Україну. Шанувальники французької, грузинської та української культур отримають приємні сюрпризи, сховані в цих книгах – історії перетворення світів, легенди, замальовки переродження Києва та України.
Відвідувачі виставки зможуть також переглянути фільм-медитацію «Витоки».

Микола Семенович Волга – заслужений діяч мистецтв України, професор архітектури. Народився 27 квітня 1939 року. Організатор і учасник художніх виставок в Україні і світі.


Відкриття виставки відбудеться 8 серпня о 19:00
Експозиція триватиме до 14 серпня
Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний.


Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld
Інстаграм: www.instagram.com/white_world_gallery/
Телеграм: t.me/WWgallery
SoundCloud: https://soundcloud.com/white_world_gallery/

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»
(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

Найближчі виставки